Press "Enter" to skip to content

Deyimlerin Hikayesi

Deyimlerin Hikayesi pdf okumanın tam zamanı. Recep Özkul tarafından kaleme alınan ve MAVİÇATI YAYINLARI türünde yayınlanan Deyimlerin Hikayesi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-11-25 yılında basılan ve 264 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Deyimlerin Hikayesi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052941607 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Recep Özkul ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri MAVİÇATI YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-11-25 yılında yayınlanan Deyimlerin Hikayesi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Recep Özkul ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Deyimlerin Hikayesi pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 264 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052941607
  • Kitap Adı: Deyimlerin Hikayesi
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Recep Özkul
  • Yayın Evi: MAVİÇATI YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-11-25
  • Sayfa Sayısı: 264
  • Baskı No: 1. Baskı

Deyimlerin Hikayesi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google