Press "Enter" to skip to content

Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller Kitabı PDF İndir

Different Colors Different Shapes, okul öncesi dönemde çocuklara renkleri ve şekilleri naif ve şiirsel bir dille anlatan İngilizce – Türkçe çift dilli bir kitap. Kitaptaki bütün renk, şekil ve nesneler hem İngilizce hem Türkçe hem de Türkçe okunuşlarıyla yer alıyor.
>Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller .
Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller kitabını pdf okumanın tam zamanı. Karen Fung tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar türünde yayınlanan Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 40 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Different Colors Different Shapes / Değişik Renkler Değişik Şekiller .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google