Press "Enter" to skip to content

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) Kitabı PDF İndir

Hatırladınız değil mi Sessiz Sakin’i. Hani şu “zeki ama çalışmıyor” denilen, azıcık tembel ve çokça meraklı arkadaşınız.
Bu kitapta sizi birbirinden ilginç icatlar bekliyor. Öyle kuru kuru icatlar da değil. İcatların hikâyeleri de var.
Peki, bu kitapta hangi icatlar mı var? Mesela okulda tahtayı silmeye, çöp kutusuna gidip çöp atmaya mı üşeniyorsunuz? Bundan sonra bunlar sorun değil. Durun daha bitmedi. Uçan çanta, ayağınıza kadar gelen tahta ve kablo terbiyecisi gibi daha bir sürü icat var bu kitapta.
Özetle, bu kitabı okuyan herkes “Mucitör”den geçmiş gibi mucit olacak. Belki adı Sessiz Sakin olabilir ama maceraları çokça gürültülü!
>Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) .
Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Melih Tuğtağ tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 184 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google