Press "Enter" to skip to content

Dil ve Anlatım Bozuklukları

Dil ve Anlatım Bozuklukları pdf okumanın tam zamanı. Sevgi Özel tarafından kaleme alınan ve BİLGE KÜLTÜR SANAT türünde yayınlanan Dil ve Anlatım Bozuklukları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2015-12-01 yılında basılan ve 256 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Dil ve Anlatım Bozuklukları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054921461 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Sevgi Özel ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri BİLGE KÜLTÜR SANAT yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2015-12-01 yılında yayınlanan Dil ve Anlatım Bozuklukları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Sevgi Özel ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Dil ve Anlatım Bozuklukları pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 256 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054921461
  • Kitap Adı: Dil ve Anlatım Bozuklukları
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Sevgi Özel
  • Yayın Evi: BİLGE KÜLTÜR SANAT
  • Basım Yılı: 2015-12-01
  • Sayfa Sayısı: 256
  • Baskı No: 1. Baskı

Dil ve Anlatım Bozuklukları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google