Press "Enter" to skip to content

Dil Yarası

Dil Yarası pdf okumanın tam zamanı. Tolga Akkuş tarafından kaleme alınan ve KESİT YAYINLARI türünde yayınlanan Dil Yarası pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2014-01-01 yılında basılan ve 204 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Dil Yarası bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059408165 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Tolga Akkuş ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri KESİT YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 6. Baskı. 2014-01-01 yılında yayınlanan Dil Yarası için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Tolga Akkuş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Dil Yarası pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 204 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059408165
  • Kitap Adı: Dil Yarası
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Tolga Akkuş
  • Yayın Evi: KESİT YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2014-01-01
  • Sayfa Sayısı: 204
  • Baskı No: 6. Baskı

Dil Yarası dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google