Press "Enter" to skip to content

Divan İmam Şafii’nin Şiirleri Kitabı PDF İndir

Denedim insanını dünyanın
Sabah sabah
Cimrilikle dolu deriler yürüyordu
Başka bir şey göremedim
Sonra
Kanaat kınından bir kılıç çektim.
Keskin tarafıyla onlardan
Ümitlerimi kestim.
>Divan İmam Şafii’nin Şiirleri .
Divan İmam Şafii’nin Şiirleri kitabını pdf okumanın tam zamanı. İmam Şafii tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Şiir (yerli) türünde yayınlanan Divan İmam Şafii’nin Şiirleri kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Divan İmam Şafii’nin Şiirleri pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Şiir (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 288 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Divan İmam Şafii’nin Şiirleri .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google