Press "Enter" to skip to content

Doğru Karar

Doğru Karar pdf okumanın tam zamanı. Dr. Guy Winch tarafından kaleme alınan ve BOYNER YAYINLARI türünde yayınlanan Doğru Karar pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 162 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Doğru Karar bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9757004707 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Guy Winch ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri BOYNER YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Doğru Karar için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Guy Winch ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Doğru Karar pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 162 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9757004707
  • Kitap Adı: Doğru Karar
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Guy Winch
  • Yayın Evi: BOYNER YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 162
  • Baskı No: 1. Baskı

Doğru Karar dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google