Press "Enter" to skip to content

Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü

Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Ş. Serdar Türel tarafından kaleme alınan ve EVRENSEL İLETİŞİM YAYINLARI türünde yayınlanan Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 464 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9759501198 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ş. Serdar Türel ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EVRENSEL İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ş. Serdar Türel ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 464 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9759501198
  • Kitap Adı: Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Ş. Serdar Türel
  • Yayın Evi: EVRENSEL İLETİŞİM YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 464
  • Baskı No: 1. Baskı

Dünden-Bugüne Şairler ve Yazarlar Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google