Press "Enter" to skip to content

Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz Kitabı PDF İndir

Bir horoz, iki kedi, üç kurbağa, dört kaplumbağa, beş balık…

On beş arkadaş dünyayı gezmek için yola çıkar:
Peki uykuları gelince ne olacak? Ya karınları acıktığında…

Dünyaca ünlü Aç Tırtıl kitabının yaratıcısı Eric Carle’ın sayılarla yeni tanışan çocuklar için yazıp resimlediği bu harika öykü, büyük boyutu ve capcanlı resimleriyle miniklerin ellerinden düşüremeyecekleri bir kitap olacak.
>Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz .
Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz kitabını pdf okumanın tam zamanı. Eric Carle tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Okul Öncesi Hikaye türünde yayınlanan Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Okul Öncesi Hikaye kategorisinde yayınlanan eser, toplam 32 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Dünyayı Gezmek İsteyen Horoz .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google