Press "Enter" to skip to content

Düşünceler Kitabı PDF İndir

Ünlü Alman filozofu Oswald Spengler’in muhtelif eserlerinden derlenen bu aforizmalar din, güç, mücadele ve ahlak gibi insanı insan yapan değerler hakkında okuyucuya değişik bakış açıları sunuyor. Titizlikle seçilen cümleler içinde okuyucu, düşüncelerin farklı ufuklarında dolaşıyor ve bu düşünceleri tarihi bağlamlarında değerlendirirken, insanlık olarak ne gibi badirelerden geçtiğimiz ve geçeceğimiz üzerinde de düşünme imkânını yakalıyor. Kader, din, mülkiyet, sınıfsal farklılıklar ve güç gibi kavramları derinlemesine ele alan Oswald Spengler, küresel ölçekli büyük savaşlarla hırpalanmış insanlığın trajik dönüşümlerini veciz ifadelerle dile getiriyor.
>Düşünceler .
Düşünceler kitabını pdf okumanın tam zamanı. Oswald Spengler tarafından kaleme alınan ve Felsefe-Düşünce Diğer türünde yayınlanan Düşünceler kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Düşünceler pdf indirme sayfasındasınız. Felsefe-Düşünce Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 95 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Düşünceler .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google