Press "Enter" to skip to content

Eczacının Kızı Kitabı PDF İndir

Her türlü merhemi ve yatıştırıcı ilacı hazırlama konusundaki büyük becerisi ile katı ve asık suratlı Doktor William Ambrose’u bile etkilemiş olan Susannah, eczanenin penceresinden süzülen ışıkla hayal kurup kötü kokulu bir toza dönüştürdüğü sülfürü ezerken dışarıdaki dünyayı izliyordu.

Fleet Caddesi, her zamanki gibi karınca yuvasını andırıyordu. Sabah başlayan kar çoktan Limehouse’daki ocaklardan yayılan zehirli bulutların getirdiği isle karışmış, ana kanalizasyondaki atıklar da inişli çıkışlı buzdağları oluşturmuştu. Kilise çanı çalarken köpekler havlıyor, eczanenin önünden kalabalık bir insan seli geçiyordu.

Susannah’nın gözleri, koyu renk şapkası ve peleriniyle karda yürümeye çalışan uzun boylu adama ilişti. Ormanda sessizce sürünen bir kurt misali kalabalığın yarattığı hengamede ilerlemeye çalışması Susannah’nın dikkatini çekmişti…

Film tadında sıra dışı ve bol ödüllü bir roman olan Eczacının Kızı, okurken elinizden
bırakabilmeyi mümkün kılmıyor.
Usa Today

Tüm karakterlerin kusursuz işlendiği Eczacının Kızı kitabını okurken veba salgınının olduğu yılları âdeta yaşıyorsunuz.

Linda Howards

En iyi yazar ve en iyi kitap alanında pek çok edebiyat ödülü kazanmış olan Eczacının Kızı kitabını okurken 17. yy. Avrupa’sı hakkında da çok şey öğreneceksiniz.
Daily Mail

Veba salgını hiç bu kadar etkili kaleme alınmamıştı.

Los Angeles Times

Yangın, veba ve adaletsizliklerin yaşandığı bir dönemde yaşanan çarpıcı bir aşk hikâyesi.
Kathrine Webb
>Eczacının Kızı .
Eczacının Kızı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Charlotte Betts tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Eczacının Kızı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Eczacının Kızı pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 486 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Eczacının Kızı .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google