Press "Enter" to skip to content

Edebiyat Teorisi Kitabı PDF İndir

“Bildiğimiz kadarıyla tam bir benzeri olmayan bir kitap yazdık. Bu, ne gençlerin edebi zevklerini geliştirmek amacıyla yazılmış bir ders kitabı ne de ilmi araştırmalarda kullanılan teknikler üzerine bir incelemedir. Bu kitabın; (Aristoteles’ten Hugh Blair,George Campell ve Kanes’a kadar gelen) şiir sanatı ve retorik kitaplarının yani edebiyat ve üslup bilgisine dair sistematik incelemelerin veya “Edebiyat Eleştirisinin İlkeleri” diye adlandırılabilecek kitapların bir devamı olduğu söylenebilir. Ancak biz kitabımızda “edebiyat sanatı bilgisi” ve “eleştiri” ile “bilim”i ve “edebiyat tarihi”ni birleştirmenin peşinde olduk.”
>Edebiyat Teorisi .
Edebiyat Teorisi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Rene Wellek tarafından kaleme alınan ve Edebiyat İnceleme türünde yayınlanan Edebiyat Teorisi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Edebiyat Teorisi pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat İnceleme kategorisinde yayınlanan eser, toplam 395 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Edebiyat Teorisi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google