Press "Enter" to skip to content

Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) Kitabı PDF İndir

-O, Efendimiz’in lisanı ile “havarim” diye ilan edilendir.
-O, bie ihlas ve aşk abidesidir.
-O, Risalet davasının beklentisiz yiğididir.
-O, varını yoğunu inandığı değerler uğruna feda edendir.
-O, Safiyye gibi bir annenin evladı, Hamza gibi bir dayının ve Hatice gibi bir halanın yeğeni, Ebu Bekir gibi bir kayınbabanın damadı ve Efendimiz (sas) gibi bir Peygamberin de bacanağıdır.
-O, ilklerden ve öncülerden olan Zübeyr b. Avvam’dır.
>Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) .
Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Muhammed Emin Yıldırım tarafından kaleme alınan ve İslam Kişiler türünde yayınlanan Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) pdf indirme sayfasındasınız. İslam Kişiler kategorisinde yayınlanan eser, toplam 142 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Efendimiz’in Havarisi ve İhlas Abidesi Zübeyr b. Avvam (r.a.) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google