Press "Enter" to skip to content

Eğitici Matematik 3+ Yaş Kitabı PDF İndir

Yaş grupları için hassasiyetle hazırlanmış detaylı çizimler ile çocuklar düşünce dünyalarını ve yaratıcılıklarını geliştirerek el-göz ve beyin bağlantısını kurup matematiksel becerilerine katkıda bulunacaklardır. Eğlenerek kendilerini geliştirmelerini sağlayacak olan kitap içindeki etkinikler verimli işlendiği takdirde çocuğun erken dönemde ilgi alanının tespitine de yardımcı olacaktır. Tanımadıkları ve bilmedikleri nesneler bütünlük algılarını gelişirecek, şekilleri ve sayıları boyama aracılığı ile tanıyıp öğreneceklerdir. Etkinlikler esnasında yönlendirmelerle hem nesnelere hem isimlerine hem de yazılışlarındaki harflere zamanla alışarak öğrenme süreçlerini güçlendireceklerdir.

KAZANIMLAR;
Düşünme becerilerini destekler, yorumlama becerisini artırır.
Farklı şekillerde düşünebilmeyi sağlar ve bu durumun gelişimi için katkı sağlar.
Matematiksel yeteneği artırır ve düşünme sistemleri geliştirir.
Hafızayı zinde tutmayı ve beyinsel gelişimi artırır.
Nesneleri tanımayı ve kavrama sürecini geliştirir.
Problem çözme becerilerine yardım sağlar.
Dikkat toplaşımına katkı sağalar.
Motor becerilerin gelişimini sağlar.
Başarma duygusunu pekiştirir.
Öğrenmeye katkıda bulunduğundan ders başarısını artırır. Okul sevgisini ve çalışma sevgisini artırır.
>Eğitici Matematik 3+ Yaş .
Eğitici Matematik 3+ Yaş kitabını pdf okumanın tam zamanı. PAL SOKAĞI YAYINLARI tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar türünde yayınlanan Eğitici Matematik 3+ Yaş kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Eğitici Matematik 3+ Yaş pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 48 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Eğitici Matematik 3+ Yaş .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google