Press "Enter" to skip to content

Eğlenceli Zeka Soruları Kitabı PDF İndir

EĞLENCELİ ZEKÂ SORULARIYLA HEM EĞLENİN HEM DE ZEKÂNIZIN FARKINA VARIN

Sevgili çocuklar, “Eğlenceli Zekâ Soruları” ile zekânızın farkına varıp potansiyelinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.
Bu yüzden bu kitaptaki soruları cevaplarken öncelikle sabırlı olmanız gerekiyor. Önerimiz, soruların cevaplarını bulamadıysanız bir sonraki soruya geçmeniz ve daha sonra geri dönmenizdir. Çünkü her soru eğlenceli ve farklı bir özelliği ölçmeye yönelik hazırlanmıştır.
O anda onu fark etmeyebilirsiniz.
Soruları çözdükçe hayata bakışınızın değişeceğini göreceksiniz. Size bir soru sorulduğunda “Mutlaka burada bir şey olmalı” diye düşünmeye başladığınız an bu kitap amacına ulaşmış demektir.
>Eğlenceli Zeka Soruları .
Eğlenceli Zeka Soruları kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ayşe Devrim Kuralay tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Fıkra, Eğlence & Oyun türünde yayınlanan Eğlenceli Zeka Soruları kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Eğlenceli Zeka Soruları pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Fıkra, Eğlence & Oyun kategorisinde yayınlanan eser, toplam 152 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Eğlenceli Zeka Soruları .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google