Press "Enter" to skip to content

Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük

Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Gökhan Ölker tarafından kaleme alınan ve GÜZEM CAN YAYINLARI türünde yayınlanan Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2014-12-02 yılında basılan ve 538 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051337067 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Gökhan Ölker ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri GÜZEM CAN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 4. Baskı. 2014-12-02 yılında yayınlanan Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Gökhan Ölker ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 538 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051337067
  • Kitap Adı: Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Gökhan Ölker
  • Yayın Evi: GÜZEM CAN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2014-12-02
  • Sayfa Sayısı: 538
  • Baskı No: 4. Baskı

Ekonomik Terimler Ansiklopedik Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google