Press "Enter" to skip to content

Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) Kitabı PDF İndir

• Ebu Ubeyde b. Cerrah, ideal manada bir mü’minin hayatında emniyet ve teslimiyet nasıl gerçekleşir, bu iki önemli hususiyet nasıl hayata taşınır ve nasıl hayatta temsil edilir bunun en güzel örneğidir.

• O da, ilkelerden, öncülerden, önden giden atlılardandır. Çok yol almasına rağmen bir çiçeği dahi ezemeyenlerden, geriye takip edilmesi için çok güzel bir örneklik miras olarak bırakanlardan…

• O da, daha dünyada iken sesine ve nefesine kurban olduğumuz Efendimiz (sas) tarafından cennetle müjdelenenlerden, Allah ve Resulü uğruna neyi varsa feda edenlerden, verilen her görevi yerine en güzel şekliyle yerine getirenlerdendir.
>Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) .
Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Muhammed Emin Yıldırım tarafından kaleme alınan ve İslam Kişiler türünde yayınlanan Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) pdf indirme sayfasındasınız. İslam Kişiler kategorisinde yayınlanan eser, toplam 150 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Eminü’l-Ümme/Ümmetin emini Ebu Ubeyde b. Cerrah (r.a.) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google