Press "Enter" to skip to content

Enes B. Malik Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk Kitabı PDF İndir

Enes (r.a.) Sevgili Peygamberimiz ile geçirdiği ilk günleri şöyle anlatır:
“Allah Resulü’nün (a.s.m.) bana ilk tavsiyesi şuydu:
– Ey oğlum! Sırrımı saklarsan iyi bir mümin olursun.
Bu tavsiyeden sonra O’nun sırrını hiç kimseye söylemedim.
Allah Resulü’ne (a.s.m.) dokuz-on yıl hizmet ettim. Bana bir kere bile ‘öf!’ demedi.
Yaptığım bir iş hakkında hiçbir zaman ‘Niçin böyle yaptın?’, yapmadığım iş hakkında ise ‘Şöyle yapsaydın ya!’ ya da ‘Ne kötü yaptın!’ dediğini duymadım.
On yıl boyunca bir kere bile zorlanacağım, yapamayacağım bir şey emretmedi. Bana vurmak bir tarafa yaptığım işten dolayı hiçbir zaman surat asmadı. Bir işi güzel yapamadığımda bana kızmadı, beni kınamadı.”
>Enes B. Malik
Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk .
Enes B. Malik
Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Hilal Çelikkol Kara tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Dini Eğitim türünde yayınlanan Enes B. Malik
Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Enes B. Malik
Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Dini Eğitim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 96 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Enes B. Malik
Peygamberimize Hizmet Eden Çocuk .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google