Press "Enter" to skip to content

Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları

Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları pdf okumanın tam zamanı. Aydoğan Yavaşlı tarafından kaleme alınan ve PALET YAYINLARI türünde yayınlanan Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2012-05-11 yılında basılan ve 108 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059269452 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Aydoğan Yavaşlı ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri PALET YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2012-05-11 yılında yayınlanan Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Aydoğan Yavaşlı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 108 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059269452
  • Kitap Adı: Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Aydoğan Yavaşlı
  • Yayın Evi: PALET YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2012-05-11
  • Sayfa Sayısı: 108
  • Baskı No: 1. Baskı

Eski Oğuz Türkçesinden Günümüz Türkiye Türkçesine Söz Varlığı ve Anlam Olayları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google