Press "Enter" to skip to content

Etkili İletişim Teknikleri

Etkili İletişim Teknikleri pdf okumanın tam zamanı. Aşkım Kapışmak tarafından kaleme alınan ve EKİN KİTABEVİ YAYINLARI türünde yayınlanan Etkili İletişim Teknikleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-11-28 yılında basılan ve 280 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Etkili İletişim Teknikleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053270430 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Aşkım Kapışmak ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EKİN KİTABEVİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-11-28 yılında yayınlanan Etkili İletişim Teknikleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Aşkım Kapışmak ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Etkili İletişim Teknikleri pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 280 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053270430
  • Kitap Adı: Etkili İletişim Teknikleri
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Aşkım Kapışmak
  • Yayın Evi: EKİN KİTABEVİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-11-28
  • Sayfa Sayısı: 280
  • Baskı No: 1. Baskı

Etkili İletişim Teknikleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google