Press "Enter" to skip to content

Evren Avucunda Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk Kitabı PDF İndir

“Bu kitabın iki vaadi var: sadece tek bir denklem kullanmak (E = mc2) ve hiçbir okuru geride bırakmamak. Üç yüz seksen sayfa ve beş milyar yıllık göz alıcı bir yolculuk.”
Alexander Masters – The Spectator

Evrende yalnız değiliz.
Evrene yapacağımız bu yolculukta da.
Kumsalda yatmış gökyüzünü seyrederken biri elimizden tutuveriyor ve bizi muazzam bir yolculuğa çıkarıyor; karadeliklere, en uzak galaksilere ve kâinatın başlangıcına götürüyor.
Bir atomun çekirdeğine dalıyor, zamanda yolculuk ediyor, Güneş’in içine giriyoruz. Dokunuyoruz.
Christophe Galfard, evreni avucumuza bırakıyor.
Fransa’da yılın bilim kitabı seçildikten sonra 20 dile çevrilen EVREN AVUCUNDA kısa sürede bir popüler bilim klasiğine dönüştü. Gezegenimizin en özel bilim anlatıcılarından Christophe Galfard –ki kendisi Stephen Hawking’in öğrencisi– denklemler yerine hayal gücümüzden faydalanarak bizleri kelimenin gerçek anlamıyla “bambaşka dünyalara” götürüyor.
>Evren Avucunda
Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk .
Evren Avucunda
Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk kitabını pdf okumanın tam zamanı. Christophe Galfard tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Popüler Bilim türünde yayınlanan Evren Avucunda
Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Evren Avucunda
Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Popüler Bilim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 380 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Evren Avucunda
Uzay, Zaman ve Ötesine Olağanüstü Bir Yolculuk .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google