Press "Enter" to skip to content

Farkındalık Anları

Farkındalık Anları pdf okumanın tam zamanı. Akif Manaf tarafından kaleme alınan ve CERES YAYINLARI türünde yayınlanan Farkındalık Anları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2016-10-18 yılında basılan ve 136 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Farkındalık Anları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052048818 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Akif Manaf ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri CERES YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2016-10-18 yılında yayınlanan Farkındalık Anları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Akif Manaf ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Farkındalık Anları pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 136 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052048818
  • Kitap Adı: Farkındalık Anları
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Akif Manaf
  • Yayın Evi: CERES YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-10-18
  • Sayfa Sayısı: 136
  • Baskı No: 2. Baskı

Farkındalık Anları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google