Press "Enter" to skip to content

Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük

Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Okan Okumuş tarafından kaleme alınan ve DEMAVEND YAYINLARI türünde yayınlanan Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-07-28 yılında basılan ve 256 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059986151 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Okan Okumuş ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DEMAVEND YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. 2017-07-28 yılında yayınlanan Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Okan Okumuş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 256 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059986151
  • Kitap Adı: Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Okan Okumuş
  • Yayın Evi: DEMAVEND YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-07-28
  • Sayfa Sayısı: 256
  • Baskı No: 3. Baskı

Farsça Basın Dili & Metinler – Alıştırmalar – Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google