Press "Enter" to skip to content

Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler)

Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) pdf okumanın tam zamanı. Özdemir Nutku tarafından kaleme alınan ve DEMAVEND YAYINLARI türünde yayınlanan Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-01-18 yılında basılan ve 352 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059986878 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Özdemir Nutku ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DEMAVEND YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-01-18 yılında yayınlanan Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Özdemir Nutku ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 352 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059986878
  • Kitap Adı: Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Özdemir Nutku
  • Yayın Evi: DEMAVEND YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-01-18
  • Sayfa Sayısı: 352
  • Baskı No: 1. Baskı

Farsça-Türkçe Deyimler Sözlüğü (Deyimler, Kinayeler ve Kalıp İfadeler) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google