Press "Enter" to skip to content

Farsça-Türkçe Sözlük

Farsça-Türkçe Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve SİYASAL KİTABEVİ türünde yayınlanan Farsça-Türkçe Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2013-03-15 yılında basılan ve 417 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Farsça-Türkçe Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 0008102876 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SİYASAL KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-03-15 yılında yayınlanan Farsça-Türkçe Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Farsça-Türkçe Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 417 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 0008102876
  • Kitap Adı: Farsça-Türkçe Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: SİYASAL KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2013-03-15
  • Sayfa Sayısı: 417
  • Baskı No: 1. Baskı

Farsça-Türkçe Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google