Press "Enter" to skip to content

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı Kitabı PDF İndir

Ali Nesin’in liselere yönelik matematik ders kitaplarından İkincisi elinizde.
Ali Nesin bu kitabı için, “Okur doğal sayılara elbette daha önceki eğitim yıllarından aşinadır. Zaten önceki kitapta da hiç çekinmeden sayıları (kümelere örnek vermek amacıyla) kullanmıştık. Bu kitapta okurun doğal sayılar hakkında bildiklerini daha modern bir dille gözden geçireceğiz. Kullanacağımız dil daha çok kümeler kuramının dili olacak.
Aralara bayağı ilginç ve zorlayıcı problemler serpiştirdim. Okurun o problemler üzerine zaman geçirmesini öneririm, hemen olmasa da ileride yararını görecektir, ” diyor.

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ali Nesin tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik türünde yayınlanan Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik kategorisinde yayınlanan eser, toplam 128 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google