Press "Enter" to skip to content

Fen Liseleri İçin Matematik 3 – Tamsayılar Yapısı Kitabı PDF İndir

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı ve Fen Liseleri İçin Matematik 1 – Kümeler Kuramı 1 kitaplarının ardından yayımlanan Fen Liseleri İçin Matematik 3 – Tamsayılar Yapısı hakkında Ali Nesin şöyle diyor:
“Önceki kitapta [2. Kitap] doğal sayılarla ve doğal sayıların toplama ve çarpma işlemleriyle ve sıralama ilişkisiyle tanışmıştık. Bu kitapta tamsayılarla tanışacağız. İlk iki bölümde tamsayıları oldukça yapay ve biçimsel bir biçimde tanımlayıp bazı temel özelliklerini göreceğiz. Okur, tamsayıları geçmiş yıllardan bildiğinden, sıkıcı olmamak için çok fazla ayrıntıya girmeyeceğiz. Ama üçüncü bölümde tamsayıları yeniden, en baştan ve bambaşka bir bakış açısıyla ele alacağız. Üçüncü bölümde tamsayıları tanımlamayacağız, sadece tamsayıların toplama, çarpma ve sıralamaya dair aksiyomlarını, yani hiç tartışmadan kabul ettiğimiz özelliklerini yazıp, tamsayıların diğer özelliklerini bu aksiyomlardan hareketle kanıtlayacağız. Yani üçüncü bölümde yaklaşımımız “aksiyomatik” olacak. Umarım okur ilk iki bölümü sıkıcı, üçüncü bölümü heyecanlı bulur,” diyor.

Fen Liseleri İçin Matematik 3 – Tamsayılar Yapısı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ali Nesin tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik türünde yayınlanan Fen Liseleri İçin Matematik 3 – Tamsayılar Yapısı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Fen Liseleri İçin Matematik 3 – Tamsayılar Yapısı pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik kategorisinde yayınlanan eser, toplam 112 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google