Press "Enter" to skip to content

Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım)

Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) pdf okumanın tam zamanı. Yılmaz Soyyer tarafından kaleme alınan ve AKÇAĞ YAYINLARI türünde yayınlanan Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 128 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751017208 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yılmaz Soyyer ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri AKÇAĞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yılmaz Soyyer ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 128 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751017208
  • Kitap Adı: Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yılmaz Soyyer
  • Yayın Evi: AKÇAĞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 128
  • Baskı No: 2. Baskı

Fethali Kaçar’ın Çağatay Türkçesi Sözlüğü (2 Cilt Takım) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google