Press "Enter" to skip to content

Fetö’nün ‘Solcuları’ Kitabı PDF İndir

FETÖ’nün “solcuları”, eski solcuydu…
Davadan dönmüş, başkalarının davalarına hizmet etmekteydiler. Eski solculuk günleri nedeniyle birikimliydiler. Bu nedenle Turgut Özal’a, Fethullah Gülen’e ideolojik gladyatörlük yaptılar.
Fethullah Gülen örgütünün bu “eski solcuları” avlaması kolay oldu. Çünkü sistemin içinde nemalanmaya hazır beklemek, avlanmaya hazır beklemek demekti. Abant Platformu’nun toplantılarında verilen dolar dolu zarflarla başlayan ilişkiler, Gülen’in gazetelerinde köşelere, TV’lerinde programlara ve elbette oldukça yüklü maaşlara dönüştü…
FETÖ’yü toplum nezdinde normalleştirmeye çalışmaktan, Gülen’in politikalarını egemen kılmaya kadar pek çok
FETÖ işinde görev aldılar…
FETÖ adına organizasyonlar yaptılar, FETÖ adına imzalar topladılar, FETÖ adına ekranlardan propaganda yaptılar…
Hikmet Çiçek FETÖ’nün “Solcuları” kitabıyla onların öykülerini, ibretlik belgeselini yazdı…
>Fetö’nün ‘Solcuları’ .
Fetö’nün ‘Solcuları’ kitabını pdf okumanın tam zamanı. Hikmet Çiçek tarafından kaleme alınan ve Siyaset Araştırma-İnceleme türünde yayınlanan Fetö’nün ‘Solcuları’ kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Fetö’nün ‘Solcuları’ pdf indirme sayfasındasınız. Siyaset Araştırma-İnceleme kategorisinde yayınlanan eser, toplam 248 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Fetö’nün ‘Solcuları’ .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google