Press "Enter" to skip to content

Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler Kitabı PDF İndir

Bahar Gürsel, Alev Ayaokur ve Filiz Yenişehirlioğlu tarafından yayına hazırlanan kitap, 25-27 Nisan 2018 tarihlerinde efemera ile ilgili çalışmaları yapan araştırmacıları biraraya getirmeyi hedeflemiş olan ve disiplinlerarası bir etkinlik olarak tasarlanan, Koç Üniversitesi Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) tarafından, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Tarih Bölümü’nün katkılarıyla düzenlenen Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu’nda seçilmiş bildirilerden oluşmaktadır.
Sempozyum, Türkiye’de yurt içi ve yurt dışında konuyla ilgili farklı disiplinler bağlamında araştırma ve çalışmalar yapan akademisyen, koleksiyoner, küratör ve uzmanları biraraya getiren ve efemera çalışmaları kapsamında yöntemli, çözümsel ve tasnif eden bir yaklaşım ortaya koyan ilk etkinlik olmuştur. Efemera’nın; Bilgi ve Belge Yönetimi, Kent Çalışmaları, Koleksiyonculuk – Müzecilik, Kültürel Çalışmalar, ile Sanat ve Tarih Yazıcılığı alanlarında kullanımına ilişkin konuların ele alındığı bildirilerin ileride yapılacak özgün çalışmalara ışık tutması beklenmektedir.
>Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler .
Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve Tarih İnceleme-Araştırma türünde yayınlanan Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler pdf indirme sayfasındasınız. Tarih İnceleme-Araştırma kategorisinde yayınlanan eser, toplam 388 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Geçici Belgelerin Kalıcı Etkisi: I. Uluslararası Efemera Çalışmaları Sempozyumu, Bildiriler .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google