Press "Enter" to skip to content

Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 Kitabı PDF İndir

Hey, eğer sen de benim kalın kafalı bir çocuk olduğumu düşünüyorsan, bu kitabı aldığın yere koy. Çünkü ben kuş beyinli değil tuş beyinliyim.

Ara sıra saçmaladığım oluyor belki. Ama aslında çok fedakâr, güvenilir ve cana yakın biriyimdir. Buna rağmen beni her konuda destekleyecek bir arkadaşım yok! Yanlış anlama hiç arkadaşım yok demedim, bir arkadaşım yok dedim.
Acaba sen benim en iyi arkadaşım olur musun? Eğer kabul edersen söz sana hiç tuş beyinlilik yapmam!
>Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 .
Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Yusuf Asal tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 248 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Gıcıklığın Lüzumu Var / Tuş Beyinli Serisi 1 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google