Press "Enter" to skip to content

Giderken Söylenmiştir Kitabı PDF İndir

İbrahim Tenekeci var, Şair Tenekeci, şiirden uzaklaşmış birçok insanı şiire döndürebilecek bir kaleme sahip.
Haşmet Babaoğlu
İbrahim Tenekeci sessiz sedasız çok önemli bir şiir yazıyor ve her şiirini okuduğumda bu doğallığa nasıl ulaştığını düşünüyorum şaşkınlıkla. Şiirde az rastlanır bir iç içerik var, keder ile ironiyi nasıl buluşturuyorsa, her seferinde ortaya inanılmaz bir şiir çıkıyor.
Haydar Ergülen
>Giderken Söylenmiştir .
Giderken Söylenmiştir kitabını pdf okumanın tam zamanı. İbrahim Tenekeci tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Şiir (yerli) türünde yayınlanan Giderken Söylenmiştir kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Giderken Söylenmiştir pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Şiir (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 63 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Giderken Söylenmiştir .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google