Press "Enter" to skip to content

Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama

Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama pdf okumanın tam zamanı. Türkolog Ali Canip Olgunlu tarafından kaleme alınan ve DETAY YAYINCILIK türünde yayınlanan Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 184 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9757537038 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Türkolog Ali Canip Olgunlu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DETAY YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Türkolog Ali Canip Olgunlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 184 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9757537038
  • Kitap Adı: Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Türkolog Ali Canip Olgunlu
  • Yayın Evi: DETAY YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 184
  • Baskı No: 1. Baskı

Girişimcilik & Teori, Süreç ve Uygulama dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google