Press "Enter" to skip to content

Gizli Başyapıt – Sarrasine Kitabı PDF İndir

On dokuzuncu yüzyılın en önemli yazarlarından ve realizm akımının öncülerinden Honoré de Balzac, başyapıtı addedilen İnsanlık Komedyası’nda yer alan Gizli Başyapıt ve Sarrasine öykülerinde görsel sanatları ön plana koyuyor. Pablo Picasso ve Paul Cézanne gibi büyük sanatçılara ilham kaynağı olan Gizli Başyapıt, kimine göre bir deha kimine göreyse hayal kırıklığı teşkil eden usta bir ressamın, henüz tamamlayamadığı müstakbel şaheserini tüm dünyadan saklamasını konu alıyor. Sarrasine ise Paris’ten ayrılıp sanatın başkenti Roma’ya giden bir heykeltıraşın karşılıksız aşkı ile önüne geçemediği tutkularından doğan görkemli bir heykelin merak uyandıran hikâyesini anlatıyor.
>Gizli Başyapıt – Sarrasine .
Gizli Başyapıt – Sarrasine kitabını pdf okumanın tam zamanı. Honore de Balzac tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Gizli Başyapıt – Sarrasine kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Gizli Başyapıt – Sarrasine pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 80 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Gizli Başyapıt – Sarrasine .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google