Press "Enter" to skip to content

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Veyis Değirmençay tarafından kaleme alınan ve BOĞAZİÇİ YAYINLARI türünde yayınlanan Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 160 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9754512540 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Veyis Değirmençay ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BOĞAZİÇİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Veyis Değirmençay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 160 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9754512540
  • Kitap Adı: Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Veyis Değirmençay
  • Yayın Evi: BOĞAZİÇİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Baskı No: 2. Baskı

Göktürk Yazısı ve Orhun Türkçesi & Ses ve Biçim Bilgisi, Örnek Metinler, Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google