Press "Enter" to skip to content

Gökyüzünü Kaybeden Şehir

Gökyüzünü Kaybeden Şehir pdf okumanın tam zamanı. Mustafa Bostancı tarafından kaleme alınan ve ALTIN KİTAPLAR türünde yayınlanan Gökyüzünü Kaybeden Şehir pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-04-24 yılında basılan ve 312 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Gökyüzünü Kaybeden Şehir bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752123427 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mustafa Bostancı ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri ALTIN KİTAPLAR yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-04-24 yılında yayınlanan Gökyüzünü Kaybeden Şehir için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mustafa Bostancı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Gökyüzünü Kaybeden Şehir pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 312 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752123427
  • Kitap Adı: Gökyüzünü Kaybeden Şehir
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Mustafa Bostancı
  • Yayın Evi: ALTIN KİTAPLAR
  • Basım Yılı: 2019-04-24
  • Sayfa Sayısı: 312
  • Baskı No: 1. Baskı

Gökyüzünü Kaybeden Şehir dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google