Press "Enter" to skip to content

Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü

Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü pdf okumanın tam zamanı. Mehmet Ölçer tarafından kaleme alınan ve DERGAH YAYINLARI türünde yayınlanan Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2015-09-19 yılında basılan ve 592 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9759955359 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mehmet Ölçer ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DERGAH YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2015-09-19 yılında yayınlanan Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mehmet Ölçer ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 592 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9759955359
  • Kitap Adı: Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Mehmet Ölçer
  • Yayın Evi: DERGAH YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2015-09-19
  • Sayfa Sayısı: 592
  • Baskı No: 1. Baskı

Gönül Çalab’ın Tahtı & Açıklamalı Yunus Emre Sözüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google