Press "Enter" to skip to content

Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü

Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Dr. İbrahim Dilek tarafından kaleme alınan ve LİTERATÜR YAYINLARI türünde yayınlanan Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 560 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından The Visual Dictionary of Graphic Design ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. İbrahim Dilek ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri LİTERATÜR YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. İbrahim Dilek ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 560 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: The Visual Dictionary of Graphic Design
  • Kitap Adı: Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Dr. İbrahim Dilek
  • Yayın Evi: LİTERATÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 560
  • Baskı No: 1. Baskı

Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google