Press "Enter" to skip to content

Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri

Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri pdf okumanın tam zamanı. Yücel Çağlar tarafından kaleme alınan ve ARES KİTAP türünde yayınlanan Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2017-04-13 yılında basılan ve 216 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059381758 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yücel Çağlar ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri ARES KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-04-13 yılında yayınlanan Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yücel Çağlar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 216 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059381758
  • Kitap Adı: Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Yücel Çağlar
  • Yayın Evi: ARES KİTAP
  • Basım Yılı: 2017-04-13
  • Sayfa Sayısı: 216
  • Baskı No: 1. Baskı

Gotıne Peşivana Kürtçe Atasözleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google