Press "Enter" to skip to content

Gri Kız

Gri Kız pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Fuat Yöndemli tarafından kaleme alınan ve EKSİK PARÇA YAYINLARI türünde yayınlanan Gri Kız pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2016-02-04 yılında basılan ve 312 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Gri Kız bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından Grey Girl ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Fuat Yöndemli ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-02-04 yılında yayınlanan Gri Kız için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Fuat Yöndemli ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Gri Kız pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 312 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: Grey Girl
  • Kitap Adı: Gri Kız
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Prof. Dr. Fuat Yöndemli
  • Yayın Evi: EKSİK PARÇA YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-02-04
  • Sayfa Sayısı: 312
  • Baskı No: 1. Baskı

Gri Kız dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google