Press "Enter" to skip to content

Haber Okumaları

Haber Okumaları pdf okumanın tam zamanı. Cenk Şakar tarafından kaleme alınan ve İLETİŞİM YAYINLARI türünde yayınlanan Haber Okumaları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 348 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Haber Okumaları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052969403 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Cenk Şakar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Haber Okumaları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Cenk Şakar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Haber Okumaları pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 348 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052969403
  • Kitap Adı: Haber Okumaları
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Cenk Şakar
  • Yayın Evi: İLETİŞİM YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 348
  • Baskı No: 1. Baskı

Haber Okumaları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google