Press "Enter" to skip to content

Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali Kitabı PDF İndir

Bir Osmanlı kadısı olan Hafız Nuri Efendi’nin 1856-1857 yıllarında Girit’te görevdeyken özellikle 1856 yılında yaşanan büyük deprem sırasında yaşadığı deneyim ve serüvenlerden bazılarına ilişkin olarak Terceme-i Ahvâlim başlığı altında aktardığı bilgiler ve eserin tenkitli neşri, bu kitap ile okuyucuların ve araştırmacıların istifadesine sunulmaktadır.
>Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali .
Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali kitabını pdf okumanın tam zamanı. Şebnem Şerife Ördek tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Diğer türünde yayınlanan Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 112 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Hafız Nuri Efendi’nin Terceme-i Ahvali .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google