Press "Enter" to skip to content

Halkla İlişkilere Giriş

Halkla İlişkilere Giriş pdf okumanın tam zamanı. Ali İhsan Adıgüzel tarafından kaleme alınan ve EĞİTİM KİTABEVİ türünde yayınlanan Halkla İlişkilere Giriş pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, None yılında basılan ve 216 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Halkla İlişkilere Giriş bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054392919 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ali İhsan Adıgüzel ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EĞİTİM KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. None yılında yayınlanan Halkla İlişkilere Giriş için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ali İhsan Adıgüzel ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Halkla İlişkilere Giriş pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 216 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054392919
  • Kitap Adı: Halkla İlişkilere Giriş
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Ali İhsan Adıgüzel
  • Yayın Evi: EĞİTİM KİTABEVİ
  • Basım Yılı: None
  • Sayfa Sayısı: 216
  • Baskı No: 1. Baskı

Halkla İlişkilere Giriş dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google