Press "Enter" to skip to content

Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi Kitabı PDF İndir

Cennet ehline ışık, canlara candır Ömer,
Ufkunda güneş batmaz, hepten imandır Ömer.
Vefâ bağının gülü ve safanın engini,
Hak’la bâtılı ayırd eden Sultândır Ömer!..
>Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi .
Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Mustafa Necati Bursalı tarafından kaleme alınan ve İslam Kişiler türünde yayınlanan Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi pdf indirme sayfasındasınız. İslam Kişiler kategorisinde yayınlanan eser, toplam 408 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Hazreti Ömer / Hak ve Adalet Güneşi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google