Press "Enter" to skip to content

Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca)

Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) pdf okumanın tam zamanı. Selin Aktaş tarafından kaleme alınan ve BETA BASIM YAYIM türünde yayınlanan Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2014-03-01 yılında basılan ve 2068 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Selin Aktaş ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BETA BASIM YAYIM yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2014-03-01 yılında yayınlanan Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Selin Aktaş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 2068 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN:
  • Kitap Adı: Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Selin Aktaş
  • Yayın Evi: BETA BASIM YAYIM
  • Basım Yılı: 2014-03-01
  • Sayfa Sayısı: 2068
  • Baskı No: 1. Baskı

Hukuk Terimleri Sözlüğü (İtalyanca-Türkçe/Türkçe-İtalyanca) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google