Press "Enter" to skip to content

İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi

İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi pdf okumanın tam zamanı. Elif Yılmaz Şentürk tarafından kaleme alınan ve İDEAL KÜLTÜR YAYINCILIK türünde yayınlanan İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 392 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9753811136 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Elif Yılmaz Şentürk ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İDEAL KÜLTÜR YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Elif Yılmaz Şentürk ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 392 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9753811136
  • Kitap Adı: İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Elif Yılmaz Şentürk
  • Yayın Evi: İDEAL KÜLTÜR YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 392
  • Baskı No: 1. Baskı

İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google