Press "Enter" to skip to content

IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio)

IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) pdf okumanın tam zamanı. Adem Çelik tarafından kaleme alınan ve NÜANS KİTABEVİ türünde yayınlanan IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Sınavlar türünde, Kağıt yılında basılan ve 592 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

>IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) .

IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 3000000128 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Adem Çelik ‘un harika Sınavlar türündeki eseri NÜANS KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

>IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) .

Adem Çelik ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) pdf sayfasındasınız.  Sınavlar kategorisinde yayınladığımız eser 592 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

>IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) .

  • ISBN: 3000000128
  • Kitap Adı: IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio)
  • Kategori: Sınavlar
  • Yazar: Adem Çelik
  • Yayın Evi: NÜANS KİTABEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 592
  • Baskı No: 2. Baskı

IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap +Audio) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google