Press "Enter" to skip to content

İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle

İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle pdf okumanın tam zamanı. Mehmed Kırkıncı tarafından kaleme alınan ve EĞİTİM KİTABEVİ türünde yayınlanan İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2017-11-03 yılında basılan ve 216 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054392919 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mehmed Kırkıncı ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EĞİTİM KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-11-03 yılında yayınlanan İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mehmed Kırkıncı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 216 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054392919
  • Kitap Adı: İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Mehmed Kırkıncı
  • Yayın Evi: EĞİTİM KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2017-11-03
  • Sayfa Sayısı: 216
  • Baskı No: 1. Baskı

İkna’nın Yapısı & Süreç, Araç ve Yöntemleriyle dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google