Press "Enter" to skip to content

İktisat Terimleri Sözlüğü

İktisat Terimleri Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI türünde yayınlanan İktisat Terimleri Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2011-01-01 yılında basılan ve 74 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İktisat Terimleri Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052396292 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2011-01-01 yılında yayınlanan İktisat Terimleri Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İktisat Terimleri Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 74 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052396292
  • Kitap Adı: İktisat Terimleri Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2011-01-01
  • Sayfa Sayısı: 74
  • Baskı No: 1. Baskı

İktisat Terimleri Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google