Press "Enter" to skip to content

İleri Zekaspor

İleri Zekaspor pdf okumanın tam zamanı. Dr. Gaye Aslı Sancar tarafından kaleme alınan ve TİMAŞ YAYINLARI türünde yayınlanan İleri Zekaspor pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2013-05-29 yılında basılan ve 200 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İleri Zekaspor bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752630086 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Gaye Aslı Sancar ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri TİMAŞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-05-29 yılında yayınlanan İleri Zekaspor için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Gaye Aslı Sancar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İleri Zekaspor pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 200 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752630086
  • Kitap Adı: İleri Zekaspor
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Gaye Aslı Sancar
  • Yayın Evi: TİMAŞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2013-05-29
  • Sayfa Sayısı: 200
  • Baskı No: 1. Baskı

İleri Zekaspor dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google